0224 441 17 17

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı hem estetik hem de özellikle sağlık açısından oldukça önemlidir cilt temizliğine önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır çünkü cildimizi olumsuz etkileyen bir çok faktör vardır. Bunların başında makyaj, stres, sigara, ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme ve hava değişimleri gelmektedir.

Her insanın cildi aynı değildir bu yüzden cilt bakımı yapılacak kişinin cildi uzmanlar tarafından iyi analiz edilip, cildin ihtiyacına ve durumuna göre ürün kullanımı ve uygulama yapmak çok önemlidir.

Cilt bakımı kullanılan profesyonel ürünlerle uzman tarafından cildin ihtiyacına uygun olacak şekilde derinlemesine temizleme işlemidir.

Temizlenmeyen cilt belli bir süre sonra ölü hücrelerle kaplanır bu sebeple oksijensiz kalan cilt cansız sağlıksız olduğundan daha yaşlı görünür cilt bakımı cildi temiz tutmak ölü hücreleri arındırarak cildin genç kalmasına yardımcı olmak için yapılır cildin herhangi bir problemi olmasa dahi( korumak amaçlı) yirmili yaşlardan sonra tüm cilt tiplerine önerilir.

Randevu Al
Canlı Destek