AD SOYAD          : Duygu Soyiç

ÜNVAN               : Psikolog

TIBBİ BİRİM       : Klinik Psikolog

UZMANLIK         : Psikoloji

E-POSTA              : duygu.soyic@pedmer.com.tr

Uzman Klinik Psikolog DUYGU SOYİÇ,  

2013 yılında İstanbul BEYKENT  Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü tamamlamıştır.

2015 yılında BEYKENT Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndan “İLKÖĞRETİM 6-7-8. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN SALDIRGANLIK DÜZEYLERİNİN İNCELENMESİ ” başlıklı tez çalışmasını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanını almıştır.

Lisans eğitimi sırasında İSTANBUL MEMORİAL HASTANESİ-TRABZON NUMUNE HASTANESİ-Bakırköy Prof.Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi gönüllü stajlar yapmıştır, Bakırköy Prof.Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yüksek lisans eğitimi kapsamında  eşliğinde yetişkinlerle  çalışmıştır.

Duygu soyiç, Türk Psikologlar Derneği’nden DENVER II Gelişimsel Tarama Testi eğitimini  almıştır.

Süleyman demirel üniversitesi-petad tarafından verilen 450 saat süren aile danışmanlığı eğitimini 2013 yılında tamamlamıştır.

 Psikiyatri ve Psikoloji Bilimleri Enstitüsü tarafından verilen, Çocuk Değerlendirme Test  eğitimini 2015 yılında almıştır

2017 yılında bilgelik enstitüsünden almış olduğu Çocuk Çizim Testleri Eğitimi: (Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi-Gessel Gelişim Figürleri Testi-Aile Çiz Testi-Bir İnsan Çiz-Bir İnsan Çiz (Goodenough Harris Testi-Bir Ağaç Çiz Testi)testlerini  aktif olarak kullanmaktadır

.2017 yılında çözüm odaklı terapi eğitimini nevin dölek ile tamamlayan soyiç Birgül Emiroğlu bakay ile oyun terapisi eğitimini devam etmekte olup bir yandan süpervizyon çalışmalarını sürdürmektedir.

2016 yılın İstanbul pozitif eğitim ve danışmanlık merkezinde çalışan soyiç burada aile ve öğrenci görüşmeleri yapmış ,çocuk ve ergenlerle duygusal sorunlar, akademik zorluklar, kaygı bozuklukları,  üzerinde çalışmıştır.

2017 den itibaren merkezimizde görev alan duygu soyiç çocuk ergen ve yetişkinler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir

TIBBİ İLGİ ALANLARI

  • Psikoloji
Güncelleniyor